Ta fryzura to hit sezonu. Czym jest choppy bob?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Ta fryzura to hit sezonu. Czym jest choppy bob?
ZAINTERESOWANIA

Jeżeli jesteś miłośniczka fryzury bob z pewnością pokochasz ją również w takiej odsłonie. Ta fryzura jest prawdziwym hitem w salonach fryzjerskich!

Choppy bob – alternatywa dla klasycznego boba

To krótka, fryzura, która wyróżnia się mocnym cieniowaniem i krótszym tyłem. Sprawia, że włosy nabierają objętości, a twarz wydaje się dzięki niej bardziej pociągła. Doskonale sprawdza się u posiadaczek lekko falowanych włosów, ale w przypadku prostych również można uzyskać taki efekt za pomocą różnych kosmetyków do modelowania i odpowiedniej stylizacji.

Dla romantyczek

To fryzura z nutą romantyzmu, która pasuje dosłownie każdemu! Krótkie, delikatne fale to doskonała propozycja na wiosenny sezon i odświeżenie swojego dotychczasowego wizerunku. Aby wzmocnić jej efekt warto przy okazji postawić na odpowiednią koloryzację. W przypadku tej fryzury doskonale sprawdzi się balejaż, który w jeszcze większym stopniu uwydatni delikatne fale. Takie cięcie w połączeniu z ciepłym odcieniem brązu lub blondu sprawi, że poczujemy prawdziwie wiosenny nastrój! W jakiej odsłonie podoba Wam się najbardziej?

Fot. Oladimeji Odunsi/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*