Polskie marki meblowe, które warto znać!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Polskie marki meblowe, które warto znać!
ARANŻACJECZTERY KĄTY

Chcesz odmienić swój dom na wiosnę? Unikalne wnętrzarskie wyposażenie można znaleźć w ofercie wielu polskich producentów mebli. Na jakie rodzime marki warto zwrócić uwagę?

KONSIMO.

Polska firma meblowa samodzielnie projektuje i wytwarza meble, wyposażenie domowe oraz akcesoria, które zawsze są dostępne od ręki. W ofercie sklepu można znaleźć rozmaite style i koncepcje estetyczne, w jakich utrzymano wygląd mebli. Produkty można zakupić zarówno przez Internet, jak i w stacjonarnych sklepach. Dodatkowo KONSIMO oferuje ceny porównywane do tych w najpopularniejszych sklepach meblowych.

Fameg

Firma została złożona w 1881 roku, jako rodzinny biznes w Radomsku. Marka specjalizuje się w produkcji mebli giętkich, czyli głownie krzeseł, foteli, stolików i ławek, które są wykonywane specjalną technika z drewna bukowego, dębowego i jesionowego. Marka jest wyróżniona wieloma nagrodami w dziedzinie designu, a jej popularność sięga całej Europy.

Meble Matkowski

Jeśli szukasz designerskich mebli, w przystępnej cenie wykonanych litego drewna to Meble Matkowski jest marka idealną dla Ciebie! Ogólnopolska sieć ma na terenie kraju wiele sklepów stacjonarnych, ale produkty można także zamawiać on-line. Szeroka oferta oryginalnych mebli pozwala na udekorowanie i wyposażenie każdego pomieszczenia w domu.

Fot. Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*