Kroniki Akaszy – czym są i w czym mogą Ci pomóc?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Kroniki Akaszy – czym są i w czym mogą Ci pomóc?
ZAINTERESOWANIA

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Jest takie miejsce, w którym zapisane są informacje o Twojej duszy i do którego masz dostęp zawsze i wszędzie. To pamięć wszechświata, z której możesz czerpać wspomnienia należące do wszystkich ludzi żyjących na Ziemi oraz każdego istnienia. Każda myśl i działanie wpływają na innych. Życie, które odbierasz, wcale nie musi być jedyną interpretacją. Jak inaczej mogą ukazać jego wymiar Kroniki Akaszy?

Ty również masz połączenie z tym wymiarem, ponieważ w nim istniejesz, a Kroniki Akaszy są jak biblioteka. W niej znajdują się informacje zarówno dotyczące Twojej przeszłości, jak i możliwych scenariuszy przyszłości. Dzięki takim danym znajdziesz odpowiedzi na trudne pytania. Swoją energię możesz nareszcie ukierunkować na podążanie w kierunku realizacji celu duszy, by żyć w równowadze ze sobą i światem.

Czym tak naprawdę są Kroniki Akaszy?

Dostęp do Kronik Akaszy miał nie tylko Albert Einstein, ale także Ervin Tesla i Bruce Lipton. To kreatorzy i mistrzowie, których umysły wykraczały poza określoną wiedzę, a odkrycia były rezultatem dostępu do cennych informacji i wskazówek. Z nich czerpali ciekawe pomysły, a ich kreatywność budziła podziw.

Taka wiedza jest dostępna wszędzie i to przez cały czas. To przede wszystkim przebłyski intuicji i świadomość przeczuć, które pojawiają się każdego dnia. Akasza to nic innego jak szczególna księga, zawierająca całą historię Twojej duszy – kim jesteś teraz i kim możesz się stać. Jej meritum jest zapisane nie za pomocą słów, a energii w wibracji miłości, która tworzy wszystko we Wszechświecie.

Odniesienia do Kronik Akaszy sięgają starożytności. Akasha to sanskryckie określenie, które oznacza „pierwotną substancję” – energię miłości, tworzącą wszystko we Wszechświecie. Każda wibracja, która pojawia się w formie myśli, słów i czynów, tworzy ślad na Akaszy, pozostawiając energetyczny zapis każdej duszy i każdego stworzenia. To niewidoczne miejsce, ale dzięki boskiemu pochodzeniu masz dostęp do swoich osobistych zapisów, a także do rejestrów każdej grupy, której jesteś częścią. Jednocześnie nikt nie może poznać Twojej osobistej energii bez udzielenia na to zgody.

Jakie korzyści niosą Kroniki Akaszy?

Zapisy w Kronikach Akaszy zawierają wszystkie informacje dotyczące doświadczenia Twojej duszy. Możesz odszukać informacje dotyczące Twoich związków, zdrowia, ścieżki duszy i wszystkich innych tematów dotyczących Twojej osoby! Poznajesz swoje możliwości i scenariusze, po jakie możesz sięgnąć, by realizować swoją życiową podróż. Czytanie, czyli konsultacja polega na tym, że możesz uzyskać odpowiedź na każde zadane pytanie oraz dokonywać nowych wyborów – zupełnie inaczej kształtować swoją codzienność niż do tej pory, za sprawą odkrycia swojej wewnętrznej mocy. Staniesz się w ten sposób bardziej świadomy swoich ograniczeń, ale przede wszystkim potencjału, jaki w Tobie drzemie.

W skrócie można powiedzieć, że Kroniki Akaszy to nauka o braniu odpowiedzialności za swoje wybory i kreowanie konkretnego scenariusza życia. Określasz sytuację, jaka jest tu i teraz i jakie masz możliwości wyboru. Poprzez modlitwę, medytację lub nawet intencję komunikujesz się ze swoim prawdziwym i boskim „ja”, które pozwoli Ci poznać siebie i sens doświadczeń. Spojrzenie na samego siebie z innej perspektywy to klucz do czegoś nowego. Pierwszy krok do świadomego zanurzenia się w doświadczeniu, jakim jest życie.

Zdjęcie główne: pexels.com/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*