Jak zorganizować dziecku urodziny tematyczne?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Jak zorganizować dziecku urodziny tematyczne?
RODZINAUROCZYSTOŚCI

Artykuł sponsorowany

Twoje dziecko jest fanem wróżek, jednorożców, dinozaurów, samolotów albo jakiejś bajki? Na pewno masz już zaplanowane prezenty związane z jego zainteresowaniami, ale możesz pójść o krok dalej i przygotować całe urodziny z tematem przewodnim!

Wybierz odpowiednie dodatki

Jeśli urządzasz imprezę urodzinową dziecka w domu, z pewnością przydadzą Ci się wpisane w klimat ozdoby. Spokojnie, nie musisz całą noc siedzieć nad brystolami kolorowego papieru, wycinając jednorożce i smoki! Balony i inne dekoracje, utrzymane w wybranych przez Ciebie kolorach albo ozdobione obrazkami czy napisami zgodnie z Twoim życzeniem znajdziesz na juppisklep.pl. Możesz też zaopatrzyć się tu w girlandy, papierową zastawę stołową w szalonych barwach, serpentyny holograficzne i konfetti pneumatyczne. Wybierz motyw przewodni, zastanów się nad wzorami i kolorami i do dzieła!

Solenizant i goście

Oczywiście, podczas imprezy nie możesz zapomnieć o najważniejszym – jej uczestnikach! Jeśli urządzasz urodziny tematyczne, warto poinformować o tym gości. Może Ty i pozostali rodzice umówicie się na przebranie swoich pociech? Z łatwością stworzysz wtedy klimat balu księżniczek i książąt lub przygody piratów i piratek! Jeśli jednak nie potrzebujecie aż takiego rozmachu, miłym akcentem będą akcesoria urodzinowe dla dzieci. To mogą być papierowe czapeczki z ulubionymi bohaterami kreskówek, kolorowe maski i peruki albo trąbki. Dzięki nim, każde dziecko przychodzące na urodziny poczuje się wyjątkowe i z pewnością będzie świetnie się bawić – a jeśli wybierzesz dodatki zgodne z zainteresowaniami solenizanta, on sam będzie miał największą frajdę!

Zabawy urodzinowe

Nieodłącznym elementem urodzin, równie ważnym jak tort, prezenty i odśpiewanie „Sto lat!” są oczywiście zabawy. Z pewnością jako rodzic wiesz już, jak ważnym elementem życia pociechy są właśnie gry i rozrywka. Oczywiście dzieci potrafią same wymyślić sobie zabawy, zwłaszcza, jeśli są już trochę starsze, ale z okazji urodzin możesz przygotować coś specjalnego. To mogą być konkursy z nagrodami, świetnie sprawdzą się też gry w stylu Twister albo piniata dinozaur. Dzięki piniacie zyskasz dodatkową, utrzymaną w klimacie imprezy ozdobę, a w odpowiednim momencie sprawdzisz dzieciom ogrom radości, zdradzając, że jest wypełniona słodyczami. To również doskonały pomysł na urodzinową zabawę.

Jeśli natomiast dzieci są trochę starsze, możesz zorganizować dla nich planszówkę, która pozwoli im i Tobie na chwilę oddechu. Gry bez prądu możesz wypożyczyć w wielu klubach planszówkowych, a obecnie ich wybór jest tak szeroki, że na pewno z łatwością dobierzesz tytuł do motywu przewodniego imprezy.

Zdj. główne: Becky Fantham/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*