Katarzyna Grochola. Spotkanie z autorką online

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Katarzyna Grochola. Spotkanie z autorką online
ZAINTERESOWANIA

Jesteś fanką twórczości Katarzyny Grocholi? Weź udział w inspirującym spotkaniu z autorką i dowiedz się więcej na temat jej najnowszej książki.

Spotkanie z cyklu #premieraonline organizowane przez Empik poświęcone będzie nowej powieści Katarzyny Grocholi „Zjadacz czerni 8”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego. Rozmowę z artystką poprowadzi Justyna Dżbik. Transmisja zostanie udostępniona w czwartek 8 lutego o godz. 20.00 na Facebooku organizatora. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli zadawać pytania autorce w fomie komentarzy pod streamingiem. Rozmowa będzie tłumaczona także
na język migowy. Jak możemy się dowiedzieć z opisu książki jest to:

Misterna mozaika postaci miejsc, zdarzeń. Zaskakujący splot ludzkich losów, których tylko z pozoru nic nie łączy (…) I o tym jest ta poruszająca powieść. O tęsknocie, nadziei i głębokim sensie przypadków, za które nie zawsze jesteśmy wdzięczni losowi.

O autorce

Katarzyna Grochola jest uznawana za jedną z najbardziej popularnych polskich pisarek, której książki od lat utrzymują się w czołówce najchętniej czytanych pozycji przez kobiety. Zadebiutowała w 1997 roku powieścią „Przegryźć dżdżownicę”, jednak prawdziwą popularność przyniosły jej tytuły „Nigdy w życiu!” oraz „Ja wam pokażę” z cyklu „Żaby i anioły”.  Ich ekranizacje o tym samym tytule oraz perypetie głównej bohaterki Judyty przyciągnęły do kin tłumy. Autorka ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Bestsellery Empiku dla autorów najlepiej sprzedających się książek oraz nagrody wydawniczej „IKAR” przyznanej w 2001 roku.

Fot. Maciej Gillert/Gallo Images Poland/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*