Jubileuszowe Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” już w najbliższy weekend w Katowicach!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Jubileuszowe Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” już w najbliższy weekend w Katowicach!
SPORT I ZDROWIEZAINTERESOWANIA

W dniach 10 i 11 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 50. edycja targów poświęconych medycynie naturalnej.

Tematem przewodnim tegorocznych targów jest hasło „Zdrowie – potęga siły rodu człowieka”. Odnosi się ono do próby utrzymania zdrowia polskiej rodziny w poszanowaniu tradycji naszych przodków. Jak podkreślają organizatorzy stosowanie medycyny naturalnej może być szczególnie pomocne w dbaniu o naszą odporność w trudnym czasie panującej wciąż epidemii. Tegoroczna liczba wystawców to ponad 200 firm z całego świata. Pośród zaproszonych gości znajdują się naukowcy i lekarze z Syberyjskiego Uniwersytetu Medycznego w Tomsku, etnografowie z Ałtaju oraz specjaliści z dziedziny medycyny naturalnej z Polski, Niemiec, Czech czy Ukrainy.

Czego będzie można się dowiedzieć podczas tegorocznych targów?

W tym roku przygotowano dla zainteresowanych gości wiele wykładów, rozmów, wystaw i warsztatów. Podczas tych spotkań będzie można posłuchać i pogłębić swoją wiedzę m. in. o dietach pomagających na bóle stawów, zdrowotnych właściwościach konopi, innowacyjnych terapiach w leczeniu chorób onkologicznych czy fermentacji octowej. Organizatorzy przygotowali również warsztaty m. in. z przygotowywania mieszanek ziołowych, samodzielnym robieniu ekskluzywnych żywych kremów o działaniu leczniczym czy zajęcia z podstaw refleksologi i akupunktury. Pełna lista zaplanowanych wykładów i warsztatów na stronie targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*