Jakie są współczesne Polki? Spotkanie online

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Jakie są współczesne Polki? Spotkanie online
ZAINTERESOWANIA

Jakie są współczesne kobiety? Czym zajmują się na co dzień? Jak zarządzają swoim czasem? Odpowiedź na te i wiele więcej pytań będzie można uzyskać już 3 listopada w ramach spotkania online „Siła Kobiet – Matki, żony, kochanki, przyjaciółki, supermanki”.

Webinar rozpocznie się o godz. 14.00 i jest trzecim z cyklu spotkań, które odbywają się w ramach premiery raportu „Siła Kobiet. Jakie są współczesne Polki?”, opracowanego przez Mobile Institute z udziałem ambasadorek, ekspertek oraz internautów. W trakcie spotkania online zostaną przedstawione wyniki badań, które przeprowadzono wśród 1600 uczestników, 1000 z nich stanowiły kobiety. W ramach badania ankietowani odpowiadali na 170 różnorodnych pytań zawartych w kwestionariuszu, które dotyczyły różnych obszarów życia współczesnych kobiet.

Wtorkowy panel dyskusyjny poprowadzi Jacek Kotarbiński, ekonomista i trener biznesu. Ponadto w roli ekspertów wezmą udział psycholog Dorota Minta, dr Justyna Pokojska z Wydziału Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, Magdalena Czaja – mentorka i certyfikowany coach oraz Maria Magnuszewska, mama dwóch córek i działaczka w Kole Gospodyń Wiejskich. Zajęcia są bezpłatne, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez stronę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*