Interesujący pomysł na prezent – skąd wziąć na niego pieniądze?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Interesujący pomysł na prezent – skąd wziąć na niego pieniądze?
UROCZYSTOŚCI

Znalezienie interesującego prezentu dla swojego zespołu w pracy, rodziców, czy ukochanej osoby nie zawsze należy do łatwych zadań. Dlatego warto się zapoznać z kilkoma wskazówkami na temat wyboru upominku dla bliskich i znajomych. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na sposób finansowania. Czasami nie trzeba sięgać głęboko do własnego portfela, żeby sprawić komuś interesujący prezent. W takim razie, na co zwrócić uwagę?

Prezenty dla zespołu z pracy – które z nich warto wybrać?

Decydując się na prezent dla znajomych z pracy, warto postawić na sprawdzone pomysły. Jeżeli jest to specjalna okazja lub po prostu masz ochotę sprawić im jakiś upominek, dobrym wyborem będą akcesoria, które umilą chwile poświęcone wykonywaniu swoich obowiązków.

Jedną z takich rzeczy, jest na przykład wentylator. Sprawdzi się w sytuacjach, gdy temperatura na zewnątrz jest wyjątkowo wysoka, a klimatyzacja nie daje sobie rady z jej regulowaniem. Innym ciekawym pomysłem jest mała lodówka. Umieszczając ją, na przykład w biurze, gdzie wszyscy pracujecie lub w części wspólnej, można zapewnić współpracownikom dostęp do schłodzonych napojów lub szybkiego lunchu.

Szukając bardziej gustownego pomysłu, który podkreśli bliskość relacji, można zdecydować się na zakup dużej antyramy, w której umieści się następnie wspólne fotografie, na przykład z imprez firmowych, urodzin, czy wspólnych spotkań po godzinach pracy.

Prezenty dla mamy i taty – jaki pomysł będzie dobry?

Rodzice to najważniejsi ludzie w naszym życiu. Dlatego wręczając im prezenty, warto podkreślić te relacje. Można tutaj zastosować połączenie „miłe z praktycznym”. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem będzie zakup, na przykład ręczników z imionami rodziców o wysokiej jakości, lub dedykowanych t-shirty od dobrej marki.

Szukając nieco droższych rozwiązań, można zdecydować się na zakup wycieczki, na przykład do Chorwacji, Włoch lub Hiszpanii. Trochę egzotyki, pięknej architektury i bezchmurnej pogody może dać rodzicom chwile wytchnienia, niezbędne do zmagania się z codziennymi wyzwaniami.

Upominki dla ukochanej lub ukochanego

Romantyczne chwile są jednymi z najprzyjemniejszych momentów, które spotykają nas w ciągu życia. Warto je podkreślić, na przykład ładnym upominkiem. Świetnym wyborem będzie szampan, na przykład produkty prawdziwych liderów na rynku – Dom Perignon, Bollinger, czy Alain Bernard. Wysoka cena za butelką jest zdecydowanie warta wspólnych, romantycznych chwil. 

Skąd wziąć pieniądze na interesujący prezent – kilka pomysłów

Jak przedstawiliśmy wcześniej, interesujący pomysł na prezent niekoniecznie musi się wiązać ze sporymi wydatkami finansowymi. Jednak, żeby sprawić komuś naprawdę dużą przyjemność, nie można oszczędzać i w końcu zdecydować się na coś bardziej efektownego. Na szczęście, żeby sprawić komuś interesujący prezent, nie trzeba od razu sięgać głęboko do własnej kieszeni – istnieją inne sposoby finansowania!

Jednym z nich, są pożyczki krótkoterminowe. Na rynku znajduje się wielu usługodawców, którzy mają niezwykle korzystne oferty i do tego podpisuje się przejrzystą umowę bez ukrytych, dodatkowych opłat. Dzięki temu można uzyskać pożądaną kwotę nawet w kilka minut, na przykład poprzez deklarację online. 

Dobrym rozwiązaniem będzie znalezienie portalu, gdzie można zapoznać się z ofertami poszczególnych usługodawców i je porównać. Jedną z takich opcji, jest Sowa Finansowa. Na portalu znajdują się, na przykład rankingi takie jak pożyczka 1000 zł, czy ogólne – https://sowafinansowa.pl/.

Zdjęcie główne: EKATERINA BOLOVTSOVA/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*