Pomysły na prezenty z wykorzystaniem zdjęć

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Pomysły na prezenty z wykorzystaniem zdjęć
UROCZYSTOŚCI

Artykuł sponsorowany

Chciałabyś obdarować bliskich oryginalnymi prezentami? Sprawdź nasze pomysły na upominki z wykorzystaniem fotografii.

Dlaczego właśnie zdjęcia?

W dzisiejszych czasach zdjęcia nie mają już takiej siły oddziaływania jak dawniej – za bardzo przyzwyczailiśmy się do ich ogromnej ilości w mediach społecznościowych. Wiele z nas robi setki identycznych zdjęć, których później nie ma nawet ochoty przeglądać w smartfonie. Inaczej jest ze zdjęciami w fizycznej formie, które mają w sobie magię i na dłużej zapadają w pamięć. 

Warto obdarowywać najbliższych przemyślanymi prezentami, które będą spersonalizowane i wywołają emocje. Dobrym rozwiązaniem mogą być zdjęcia, które pozwolą w każdej chwili przenieść się do przeszłości i przywołać najlepsze wspólne momenty. Wesele, wspólne wakacje czy pierwsze urodziny dziecka to chwile, które lubimy wspominać i celebrować, dlatego zdjęcia z rodzinnych wydarzeń świetnie sprawdzą się w roli prezentu.

Fotoalbum

Najprostszym rozwiązaniem jest druk zdjęć w klasycznej formie, a potem umieszczenie ich w ramce albo albumie. Album możesz od podstaw wykonać sama, jeśli interesuje Cię scrapbooking albo zaprojektować i wydrukować wymarzony model przy użyciu najnowszych technologii. Warto dołączyć do tego osobistą dedykację i słodki upominek w postaci czekoladek czy trufli. Taki prezent od serca z pewnością wywoła wzruszenie. Jeśli chcesz zaskoczyć obdarowywaną osobę, rozważ praliny, na których będziesz mogla ułożyć dowolny tekst. Figurki i zestawy belgijskich czekoladek do personalizacji znajdziesz tutaj: https://www.chocobox.pl/

Fotoprezenty

Innym dobrym rozwiązaniem mogą być gadżety ze zdjęciem. To prezent, który świetnie sprawdzi się w roli ozdoby – możesz wybrać magnes na lodówkę albo plakat z Waszą wspólną fotografią. Jeśli osoba, którą pragniesz obdarować, lubi praktyczne prezenty, to wybierz dla niej kubek, koszulkę albo spersonalizowany kalendarz ze zdjęciami. Dzięki temu rzeczy codziennego użytku przestaną być nudne i zyskają osobisty charakter. Każdy poranek przy ulubionej kawie może stać się dobrą okazją do wspominania wspólnych wakacji.

Sesja zdjęciowa

Kiedy ostatni raz robiłaś sobie grupowe zdjęcie rodzinne? Może warto zaprosić rodziców i dzieci na sesję, żeby spędzić wspólnie czas i cieszyć się wspaniałą pamiątką na lata? Sesja rodzinna, w zależności od upodobań, może odbyć się zarówno w domu, jak i w plenerze. Możesz z góry zaplanować temat, określić stroje i wybrać rekwizyty albo pozwolić, żeby poprowadził Was fotograf Starachowice mają do zaoferowania wiele pięknych miejsc blisko natury, gdzie można wybrać się na udaną sesję zdjęciową. W plenerze z pewnością uda się złapać lepsze światło, a bliskość jeziora czy lasu dodatkowo Was odpręży i sprawi, że będziecie zachowywać się naturalnie przed obiektywem.

Fotografia analogowa

Zdjęcie wykonane aparatem analogowym jest jedyne w swoim rodzaju. Niezwykłym prezentem dla młodej pary może być sesja zdjęciowa wykonana tą metodą. Każda fotografia będzie unikalna, klimatyczna i dużo bardziej wartościowa niż seria identycznych zdjęć na telefonie. Jeśli fotograf nie posługuje się aparatem typu polaroid, który natychmiast drukuje zdjęcie, na finalny efekt należy poczekać, aż fotografie zostaną wywołane. W świecie, w którym liczy się pośpiech i wszystko jest na wyciągnięcie ręki, to może być dobra okazja, żeby na moment się zatrzymać i przypomnieć sobie, jak to było kiedyś kupować klisze i doceniać każde ujęcie.

Zdjęcie główne: Karolina Grabowska/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*