Wielkanocna kolekcja od marki H&M Home

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Wielkanocna kolekcja od marki H&M Home
CZTERY KĄTYDEKORACJE

Od początku marca w sklepach szwedzkiej firmy pojawiła się nowa linia świątecznych ozdób, większość elementów została wykonana z recyklingu, własnoręcznie lub w stylu eko.

Kolekcja designem nawiązuje do tradycyjnego stylu zdobienia wiejskich chat. W produkcji materiałów wykorzystywano naturalne tkaniny, takie jak len, ratan, kamionka czy juta, które podkreślały rustykalny charakter ozdób. Wielkanocna linia produktów jest utrzymana w pastelowych kolorach, a wśród pojawiających się motywów nie brakuje wiosennych kwiatów, zielonych roślin oraz świątecznych symboli, takich jak królik wielkanocny czy jajka.

Produkty, na które warto zwrócić uwagę

Kolekcja ma spójny styl i obejmuje nie tylko ozdoby na stół wielkanocny czy dekoracje domowe, ale także przydatne przedmioty do kuchni czy salonu. Na liście interesujących produktów można znaleźć ratanową paterę na ciasto, ręcznie robiony chodnik z jutą, wazon wykonany ze szkła z recyklingu, świecznik z kamionki, naczynia z drewna mango czy pleciony stojak na rośliny. Kolekcja obejmuje ponad 100 pozycji i jest dostępna on-line na stronie sklepu oraz stacjonarnie.

Fot. materiały prasowe H&M

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*