Organizacja wesela od A do Z: sala weselna

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Organizacja wesela od A do Z: sala weselna
RODZINAUROCZYSTOŚCI

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Organizacja wesela to obecnie naprawdę duże przedsięwzięcie. Jeżeli zależy Ci na wystawnym przyjęciu i zabawie do białego rana, musisz pogodzić się ze sporymi kosztami. Atrakcje dla gości, prezenty i doskonała muzyka są bardzo ważne, ale planując wesele musisz w pierwszej kolejności pomyśleć o samym miejscu, w którym odbędzie się przyjęcie.

Terminy na wesela: warto zarezerwować je wcześniej!

Jeżeli interesujesz się branżą ślubną, z pewnością doskonale wiesz o tym, że często termin ślubu jest zdeterminowany tym na kiedy została zamówiona sala. Dla młodych, którzy stawiają na duże wesele, może być to naprawdę ważne. Chcesz, aby Twoje przyjęcie odbyło się w konkretnym miejscu, zarezerwuj datę wcześniej. W ten sposób możesz mieć pewność, że nikt Cię nie uprzedzi. Często też decydując się na konkretną datę na długo przed uroczystością możesz liczyć na dodatkowy rabat.

Obiad po ślubie czy tradycyjne wesele? Decyzja należy do Ciebie!

Obecnie organizacja pełnego wesela w tradycyjnym pojęciu tego słowa mocno przekracza budżet wielu młodych ludzi. Nie każdy jednak chce zupełnie zrezygnować ze świętowania, dlatego też coraz więcej par stawia na weselny obiad. Taka forma świętowania jest nieco krótsza, ale może być nadal bardzo uroczysta. Restauracje oraz domy weselne idą naprzeciw trendom i coraz częściej dostosowują swoją ofertę pod potrzeby młodych. Jeżeli jednak chcesz bawić się i tańczyć do białego rana, postaw na tradycyjne wesele.

Sala weselna w praktyce: sprawdź, zanim podpiszesz umowę

Wybór sali weselnej może być naprawdę trudny, choć na rynku jest naprawdę wiele miejsc oferujących organizację takiego przyjęcia. Co sprawdzić przed podpisaniem umowy o najem? Kluczową sprawą jest koszt, jaki będziesz musiał ponieść. Aby go obliczyć musisz przemnożyć liczbę gości przez cenę za osobę, jaką proponuje lokal. Nie zapomnij również o dodaniu opłat za dodatkowe usługi. Zapytaj koniecznie czy w cenie jest też dekoracja sali, tort oraz kwiaty.  Przed podpisaniem umowy ustal czas trwania przyjęcia i dokładnie sprawdź liczbę miejsc parkingowych dla gości.

Stylowa sala weselna? Lublin to gwarantuje

Jeżeli planujesz przyjęcie do 220 gości, koniecznie sprawdź ofertę Zajazdu Gościnnego na wesela. Lublin to miasto, w którym zorganizujesz przyjęcie swoich marzeń. Pracownicy Zajazdu współpracują z florystami, więc możesz uzyskać efekt pięknej sali wspaniale udekorowanej świeżymi kwiatami. Postaw na pełen profesjonalizm w tak ważnym dniu i sprawdź ofertę na https://www.zajazdgoscinny.pl/.

Fot.: Jeremy Wong Weddings/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*