Sylwestrowe paznokcie – poznaj najmodniejsze trendy tego roku!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Sylwestrowe paznokcie – poznaj najmodniejsze trendy tego roku!
MODA I URODATOP STYLIZACJE

Ostatnia noc w roku to idealny moment żeby zaszaleć z makijażem, fryzurą, strojem czy kolorem paznokci. Jak zwykle powinno być kolorowo, błyszcząco i oryginalnie, ale znajdzie się też coś dla fanek minimalistycznych rozwiązań.

Delikatne zdobienie

Modny w każdym sezonie kolor nude idealnie dopasuje się do każdej sylwestrowej kreacji. Symboliczne kropki dodające uroku całości oraz imprezowy akcent w postaci błyszczącego lakieru to świetne rozwiązanie dla kobiet, które nie lubią szaleć z wzorami i kolorami na paznokciach.

Gwiazdki

Tegoroczny sezon pokazał jak popularne są wzory naturalne, nawiązujące do kosmosu, astrologii i metafizyki. Do tego nurtu zaliczają się także klasyczne gwiazdki, które świetnie sprawdziły się w świątecznych stylizacjach i równie mocno eksponowane są w bardziej sylwestrowo-karnawałowej odsłonie. Wzór można spróbować namalować samodzielnie, ale najszybciej i najefektowniej będą wyglądały gotowe, przyklejone gwiazdki.

Brokatowy lakier

Nie ma lepszej okazji do szaleństwa na paznokciach niż sylwester. Brokat to klasyczna propozycja, dla tych którzy lubią najprostsze i najbardziej spektakularne rozwiązania. W tym sezonie najmodniejszym połączeniem jest połączenie brokatu ze złotem w różnych kombinacjach. Brokatowe mogą być zaledwie elementy stylizacji lub fragment paznokcia np. w przypadku glitter ombre, confetti nails czy klasycznego frencha.

Fot. Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*