Netflix zapowiada premiery polskich produkcji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Netflix zapowiada premiery polskich produkcji
ZAINTERESOWANIA

Na liście znalazły się oryginalne seriale i filmy, które powstaną na specjalne zamówienie platformy sreamingowej.

„Rojst’97”

Druga część polskiego serialu kryminalnego z Dawidem Ogrodnikiem i Andrzejem Sewerynem ma pojawić się na platformie jeszcze w tym roku. Nowy sezon rozgrywa się w 1997 roku, w czasie „powodzi stulecia” i będzie dotyczyć tajemniczego odkrycia zwłok nastoletniego chłopca. Do obsady produkcji dołączyli między innymi Łukasz Simlat oraz Magdalena Różczka.

„Prime Time”

Dramat psychologiczny w reżyserii Jakuba Piątka został zaprezentowany na ubiegłorocznym Festiwalu Filmowym Sundance i został pozytywie oceniony przez międzynarodowych krytyków. Fabuła filmu opowiada o porwaniu w studiu telewizyjnym. W rolach głównych występują znany z „Bożego Ciała” Bartosz Bielenia, Magdalena Popławska, Andrzej Kłak oraz Małgorzata Hajewska-Krzysztofik. Premierę filmu zaplanowano na 14 kwietnia.

Pełna lista ogłoszonych premier

Netflix zapowiedział także powstanie drugiej części animacji „Kajko i Kokosz” oraz sequelu horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Dodatkowo na platformie pojawią się długo wyczekiwane produkcje, takie jak „Sexify”, serial dla młodzieży „Otwórz oczy” czy wyreżyserowany przez Kasię Adamik i Olgę Chajdas serial fantasy „Axis Mundi”.

Fot. Anastasia Shuraeva/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*