Jak Polki postrzegają siebie i swoje ciało? Weź udział w bezpłatnym webinarze

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Jak Polki postrzegają siebie i swoje ciało? Weź udział w bezpłatnym webinarze
ZAINTERESOWANIA

Aż 48% kobiet nie lubi swojego ciała – tak wynika z raportu „Siła kobiet. Jakie są współczesne Polki”. Wiele współczesnych kobiet wciąż ma problem z samoakceptacją i to właśnie jej będzie poświęcony piąty webinar organizowany przez Mobile Institute.

Już w najbliższy wtorek 17 listopada odbędzie się piąta odsłona cyklu spotkań, w ramach której Mobile Institute we współpracy z ekspertami omówi wyniki badania „Siła kobiet. Jakie są współczesne Polki”. W badaniu wzięło udział 1600 osób, z których 1000 stanowiły kobiety. W przygotowanie raportu zaangażowane były ekspertki, związane na co dzień z różnymi dziedzinami m.in. psychologią, socjologią, dziennikarstwem i biznesem oraz internautki, które podzieliły się swoimi pomysłami na problemy badawcze poruszone w raporcie.

Klucz do samoakceptacji

Motywem przewodnim kolejnego webinaru będzie samoakceptacja i dbanie o swój wygląd. Jak możemy przeczytać w raporcie niemal połowa kobiet ma krytyczny stosunek do swojego ciała i dopiero z upływem lat po przekroczeniu 40 roku życia zaczyna w pełni akceptować siebie. Tym razem spotkanie ma być odpowiedzią na pytania, jak kobiety postrzegają siebie i swój wygląd, co robią, aby zachować dobre zdrowie i samopoczucie. Pojawią się również zagadnienia dotyczące podejścia współczesnych kobiet do mody oraz pielęgnacji ciała. Spotkanie odbędzie się z udziałem ekspertów: Doroty Minty, Joanny Nojszewskiej, Darii Sulgostowskiej oraz Julii Izmałkowej.

Panel rozpocznie się o godz. 14.00 w formie online. Szczegóły dotyczące zapisów dostępne na stronie.

Fot. Caroline Veronez/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*