Gwen Stefani i Blake Shelton już po ślubie. Piosenkarka opublikowała zdjęcia

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Gwen Stefani i Blake Shelton już po ślubie. Piosenkarka opublikowała zdjęcia
ZAINTERESOWANIA

Ślub amerykańskiej artystki i wokalisty country odbył się w weekend. Na Instagramie piosenkarki pojawiły się zdjęcia z uroczystości.

Między muzykami zaiskrzyło w 2014 roku podczas nagrań do słynnego telewizyjnego show „The Voice”, w których zasiadali jako jurorzy. Oboje mieli wtedy za sobą nieudane małżeństwa. Gwen Stefani postanowiła rozstać się z muzykiem Gavinem Rossdalem, z kolei Shelton był świeżo po rozwodzie ze swoją żoną Mirandą Lambert. Ostatecznie para powiedziała sobie „tak” po niemal siedmiu latach związku. Ślub odbył się w stanie Oklahoma z udziałem najbliższych osób na terenie rancza wokalisty w specjalnie zaprojektowanej na tę okoliczność kaplicy.

Ślub z akcentem country

W tym wyjątkowym dniu artystka założyła dwie unikalne kreacje projektu Very Wang. Jej głowę zdobił długi welon z wyszytymi na nim imionami pary oraz imionami dzieci piosenkarki. Tym, co jednak najbardziej zwracało uwagę były buty wokalistki. Białe kowbojki na wysokim obcasie idealnie wpasowały się w klimat wesela na malowniczym ranczu.

Fot. Kevin Mazur/Getty Images Entertainment/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*