5 najlepszych prezentów komunijnych dla chłopca

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
5 najlepszych prezentów komunijnych dla chłopca
UROCZYSTOŚCI

Pierwsza komunia to bardzo ważny moment w życie każdego dziecka. Bardzo istotne wydarzenie duchowe, które ma wpływ na dalsze życia we wspólnocie religijnej. Jak wiadomo komunia to też okazja, aby dać dziecku prezent. Jakie prezenty komunijne są teraz “na topie”? Co warto kupić?

Zegarek – smartwatch

Elektronika to zawsze świetny pomysł na prezent. Nie tylko na komunie, ale też na każdą okazję. Warto jednak inwestować w elektronikę praktyczną, która nauczy nasze dziecko używać jej w życiu codziennym. Zegarki dostępne teraz na rynku zastępują już dziś komórkę – mają wiele dodatkowych funkcji, które pomagają między innymi podczas treningu dziecka po szkole. 

Rower

Przyjemny i pożyteczny prezent. Zaszczep w swoim maluchu pasje do aktywności fizycznej od najmłodszych lat. 

Książki 

Książka także się sprawdzi jako prezent komunijny. W dobie wszechobecnej elektronizacji świata, uczenie dziecka szacunku do słowa drukowanego jest bardzo ważne. 

Gra planszowa

Planszówka to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Z rodziną, przyjaciółmi. Pobudza wyobraźnie, uczy kreatywnego myślenia oraz działania w zespole. 

Kurs językowy

To inwestycja w przyszłość. Znajomość języków otwiera dziś wiele drzwi.

Pamiętaj! Prezent komunijny powinien być praktyczny i funkcjonalny. Przy jego zakupie, warto również pomyśleć o tym, aby wpływał pozytywnie na rozwój dziecka.

Kanał youtube: Szymon Kosek

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*