Polska wokalistka zaszła w ciążę po 13 latach leczenia!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Polska wokalistka zaszła w ciążę po 13 latach leczenia!
MACIERZYŃSTWORODZINA

Mary Komasa od lat opowiadała o swoich problemach zdrowotnych, które wpływały na trudności z zajściem w ciążę. Podczas premiery teledysku do nowej piosenki pochwaliła się dobrą nowiną.

Maria Wiktoria Komasa-Łazarkiewicz znana z takich utworów jak „Lost Me” czy „City of my dreams” na początku tygodnia wzięła udział w wydarzeniu, promującym klip do jej nowego singla 'Pull me up”. Podczas imprezy wokalistka pojawiła się w długiej, czarnej sukience podkreślającej jej zaokrąglony brzuszek. Jak przyznała Mary Komasa jest w 4 miesiącu ciąży, o którą starała się od 13 lat. Artystka cierpi na endometriozę, czyli gruczolistość macicy, na którą choruje co dziesiąta kobieta na świecie. Schorzenie jest jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę, a nawet bezpłodności.

„Chcę być inspiracją dla kobiet”

Artystka podkreśla, że jej wieloletnie zmagania z chorobą, operacje i terapie medyczne nauczyły ją bardzo wiele i dały nadzieję na posiadanie dzieci nawet przy tak poważnym schorzeniu. Mary Komasa, dzieląc się swoją historią chce pokazać, że siła i cierpliwość mogą doprowadzić do spełnienia marzenia o budowaniu rodziny, a jej przeżycia mają inspirować inne kobiety walczące z endometriozą.

Zdjęcie główne: fotoduets/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*