Odpoczynek dla pewnej siebie kobiety – jak powinien wyglądać?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Odpoczynek dla pewnej siebie kobiety – jak powinien wyglądać?
KOBIETY Z PASJĄ

Artykuł sponsorowany

Każda pewna siebie kobieta zna swoje pragnienia i wie co, sprawia jej przyjemność. Ma ogromny apetyt na życie. Co więcej, nie ma problemów i oporów przed komunikowaniem swoich potrzeb. Wie, że spełnienie w życiu prywatnym i zawodowym wymaga asertywności i tę cechę pielęgnuje. Dzięki temu może organizować swój wolny czas w taki sposób, aby był odprężający, pełen wrażeń oraz dopasowany do jej upodobań. Bez względu na to, co powiedzą inni. 

Pewna siebie kobieta, czyli jaka? 

Co mamy na myśli mówiąc „pewna siebie kobieta”? Po pierwsze jest to taka osoba, która wie, czego pragnie. Jest asertywna, czyli zna swoje możliwości i ograniczenia, nie boi się o nich mówić. Potrafi rozmawiać o swoich potrzebach oraz pragnieniach, ale również i odmówić, jeśli to, czego wymagają od niej inni stoi w sprzeczności z jej własnymi dążeniami. Asertywność nie jest przy tym wrogością czy biernym oporem. Należy poznać granicę pomiędzy tym, co nazwalibyśmy zachowaniem agresywnym, asertywnym i uległym. Asertywność może być postrzegana jako wypośrodkowanie tych dwóch cech w zależności od wymagań otoczenia. Pielęgnujmy w sobie tę cechę i cały czas rozwijajmy. Dzięki temu nie będziemy mieć pruderyjnych oporów przed spełnianiem swoich marzeń i fantazji.

Jak odpoczywa pewna siebie kobieta? 

Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Każda pewna siebie kobieta zna swoje potrzeby i wie, jak zorganizować swój czas wolny, aby czerpać z niego jak największą satysfakcję. Kluczem do satysfakcjonującego odpoczynku jest nauczenie się właśnie tego, co sprawia, że czujemy się odprężone. Kiedy już zdobędziemy tę wiedzę, po prostu zacznijmy to robić. Nie zmuszajmy się do aktywności, które stoją w sprzeczności z naszymi pragnieniami. Jeśli nie lubisz głośnych imprez zakrapianych alkoholem, to nie bój się odmówić zaproszenia na takie wydarzenie. Zdrowy egoizm nie jest niczym złym i pozwala nam na zachowanie balansu w życiu prywatnym i zawodowym. Kluczem do satysfakcji jest poznanie samych siebie i postępowanie w zgodzie z własnym światopoglądem. Oczywiście w poszanowaniu praw i wartości innych osób. 

Aktywności dla każdej pewnej siebie kobiety

Pewna siebie kobieta realizuje swoje marzenia, nawet te najbardziej szalone. Skok na bungee, lot paralotnią czy jazda na nartach w trudnym terenie – nie ma rzeczy niemożliwych. Odwaga to nie tylko ekstremalne aktywności, to także przezwyciężanie rutyny, zdobywanie nowych umiejętności. Przebojowa kobieta nie boi się spontaniczności, dlatego chętnie wyjedzie do SPA czy na wycieczkę bez wcześniejszego planu. Odpoczynek nie musi wiązać się z leżeniem w łóżku albo na kanapie, w trakcie ruchu także można wypoczywać. Dlatego też zajęcia taneczne czy sporty walki mogą być dla kobiet dobrym rozwiązaniem. 

Pewna siebie kobieta zna siebie i swoje ciało

Pewna siebie kobieta doskonale zna nie tylko swój charakter, lecz także ciało. Co więcej, potrafi komunikować o swoich potrzebach związanych z cielesnością, rozmawia o niej z partnerem lub partnerką. W słowniku przebojowej kobiety nie ma słowa „ograniczenia”, dlatego eksploruje, poszukuje i próbuje nowych rzeczy. Kobiety te nie boją się sięgać po gadżety erotyczne, takie jak wibrator pingwinek. Bezdotykowe zabawki intymne potrafią zapewnić nie tylko relaks, lecz także podnieść temperaturę w sypialni. Jeśli jesteś pewną siebie kobietą, wypróbuj wibrator pingwinek na własnej skórze. 

Fot. Kira auf der Heide/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*