„Modelowanie ust” – live z ekspertem

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
„Modelowanie ust” – live z ekspertem
MODA I URODAPIELĘGNACJA

Planujesz zabieg modelowania ust? Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Doświadczony ekspert pomoże ci rozwiać wszystkie wątpliwości.

Modelowanie ust to bez wątpienia dziś jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki niemu można nie tylko poprawić kontur ust, ale też sprawić, że zyskają większą objętość. Wtorkowe spotkanie z ekspertem będzie pierwszym z cyklu live pod nazwą „Lekarze w akcji!” organizowanym przez Klinikę Ambroziak i jest skierowane do wszystkich osób, które chciałaby uzyskać rzetelne informacje m.in. na temat przebiegu oraz efektów zabiegu modelowania ust. Transmisja rozpocznie się we wtorek 18 maja o godz. 20.00 na profilu Facebook organizatora.

Fot. Sam Lion/Pexels

O spotkaniu

W jego ramach dr n.med. Marcin Ambroziak, doświadczony specjalista z zakresu dermatologii estetycznej oraz prekursor wielu nowoczesnych technik estetycznych w kraju wykona zabieg modelowania ust na żywo. Podczas spotkania online będzie można poznać światowe trendy i metody modelowania oraz powiększania ust, jak Russian Lips czy French Touch. To także okazja, aby zobaczyć jak przebiega taki zabieg od początku aż do uzyskania odpowiedniego efektu i dowiedzieć się, jakie produkty są najczęściej stosowane, aby uzyskać usta swoich marzeń. W czasie transmisji będzie możliwość zadawania pytań ekspertowi.

Fot. Shiny Diamond/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*