FRYZURYMODA I URODA

Modne fryzury dla kobiet 30+

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy wiesz, że fryzura ma ogromny wpływ na Twój wizerunek? Odpowiednie cięcie może zarówno dodać, jak i odjąć lat. Jeśli więc jesteś kobietą w kwiecie wieku i wciąż chcesz cieszyć się młodym wyglądem, wybierz twarzową i modną fryzurę. Powinna być ona zgodna z Twoim gustem, ale także dopasowana do kształtu twarzy czy koloru cery.

Krótkie cięcia – sposób na odświeżenie i zagęszczenie włosów

Wiele pań po trzydziestce decyduje się na krótkie włosy – to odświeża wizerunek i zagęszcza włosy. Dodatkowo poranne czynności pielęgnacyjne przy krótkiej fryzurze nie są aż tak czasochłonne.

Najpopularniejsze cięcia w tym sezonie to:

● choppy: mocne wycieniowania, „wyszatkowanie” – na głowie „artystyczny nieład”;
● pixie cut: krótkie włosy, pocieniowane, grzywka na bok – tą fryzurę pokochały gwiazdy!


 

Włosy półdługie i długie – czy dobrze wyglądają w wieku 30+?

Czy włosy półdługie i długie pasują do kobiet dojrzałych? Jak najbardziej tak! Możemy zdecydować się np. na klasycznego boba (do linii żuchwy) lub long boba. Długie włosy są dobrym rozwiązaniem tylko wtedy, jeśli będziemy je naprawdę dobrze cieniować i odpowiednio dbać o nie każdego dnia.

Małgorzata Piasek

Copywriterka, SEO Manager, od 14 lat w branży. Absolwentka kierunków Filologia Polska i Medioznawstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Marketingu Internetowego i Public Relations w Internecie w Gdyni. Właścicielka agencji Copysand Media – Małgorzata Piasek. Prywatnie miłośniczka kotów, krajów skandynawskich, kuchni roślinnej oraz muzyki filmowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *