III edycja festiwalu stworzonego z myślą o kobietach!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
III edycja festiwalu stworzonego z myślą o kobietach!
ZAINTERESOWANIA

„Moc Listopadowa” to wyjątkowy festiwal prowadzony przez inspirujące kobiety, którego organizotorem jest Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie.

„Moc Listopadowa” powstała z myślą o kobietach w każdym wieku, z rożnymi zainteresowaniami i wykształceniem. Elementem łączącym uczestniczki ma być chęć samorozwoju i zadbania o swoje zdrowie psychiczne, szczególnie w tak trudnym czasie.

Bogaty program zajęć

W tegorocznej edycji pojawią się aktualne tematy, m.in.: Jak dbać o siebie w różnych obszarach życia? Jak zadbać o ciało, umysł, rozwój, emocje, zdrowie i przyjemność? Jak funkcjonować w czasie, w którym nie da się niczego zaplanować? Jak stawiać czoła wszelkim wyzwaniom? Gdzie szukać wewnętrznej motywacji do działania? Prowadzący zajęcia poruszą także zagadnienia dotyczące kobiecości, budzenia seksualności, kobiecego cyklu czy technik relaksacyjnych. „Moc listopadowa” odbywa się on-line i jest bezpłatna. Wydarzenie potrwa do 24 listopada. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje można odnaleźć na Facebookowym wydarzeniu festiwalu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*