Gdzie zorganizować wesele w okolicy Lublina?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Gdzie zorganizować wesele w okolicy Lublina?
RODZINAUROCZYSTOŚCI

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Przymierzając się do tematu zorganizowania ślubu i wesela należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Miejsc jest bardzo dużo, co brać pod uwagę na początku? Jak eliminować oferty?

Podstawowe kryteria

Czym warto kierować się przy wyborze sali weselnej?

  • Jednym z najważniejszych elementów, które musimy określić przy planowaniu wesela, jest budżet. Najlepiej od razu pozbierać oferty pobliskich domów weselnych i porównać je z możliwościami finansowymi. Wtedy można wyeliminować te, na które nas nie stać. 
  • Drugim ważnym kryterium jest liczba gości. Musimy decydować się na salę, która pomieści zaplanowane przez nas osoby. 
  • Kolejna kwestia to dostępne terminy. Musimy tutaj brać pod uwagę, że na oblegane sale czeka się nawet rok lub dwa. W gestii państwa młodych pozostaje, jak dalece mogą być elastyczni. 
  • Inny ważny temat to lokalizacja. Tutaj trzeba rozważyć to dobrze logistycznie, pod kątem dojazdu z kościoła do domu weselnego. Dobrze, aby ta odległość była jak najbliższa, aby niepotrzebnie nie fatygować siebie ani gości. 
  • Następny aspekt to temat przewodni wesela. W jakim stylu ma być zorganizowane przyjęcie? Jaki motyw ma przeważać w dekoracjach? Nie każda sala będzie pasowała na przykład do wesela w stylu boho. 

Dodatkowe, ale istotne kwestie

Przy wyborze lokalu warto przemyśleć i dopytać o kilka spraw. Jeśli wesele będzie organizowane w lecie, dobrze jest dowiedzieć się, czy sala oferuje klimatyzację. Warto także zobaczyć jak wygląda oświetlenie. Trzeba  zwrócić uwagę także na miejsca parkingowe — czy na pewno zmieszczą się  auta wszystkich gości. Warto rozważyć także kwestię ewentualnego noclegu. Może się pojawić potrzeba, żeby gdzieś ulokować gości przybyłych z daleka. Jeśli sala, którą wynajmujemy, oferuje także hotel, jest to dla nas bardzo wygodna opcja. Do istotnych spraw zalicza się także teren zielony, ogród, czy taras. Budynek, w którym chcemy zorganizować wesele, powinien mieć dostęp do wygodnej przestrzeni na świeżym powietrzu. Im ciekawiej ten teren zagospodarowany, tym lepiej. 

A może „Trzy Róże”? 

Jeśli poszukujesz sali weselnej w Lublinie i okolicach warto rozważyć ofertę od „Trzy Róże w Lublinie” – https://www.trzyroze.pl/wesela. Spełniają wszystkie najważniejsze kryteria.  Oferują przestronną  salę na wesele, urządzoną w klasycznych ciepłych barwach oraz pięknie zagospodarowane tereny zielone wokół lokalu. Menu ustalają z parą młodą, tak aby zrealizować ich wymarzony dzień, jak najlepiej. Życzliwa obsługa zapewni świetną zabawę do białego rana. Profesjonalny zespół zadba, aby cała impreza odbyła się według planu. Warto się zapoznać z ich ofertą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*