Innowacyjna usługa w CCC – inteligentna wyszukiwarka obrazem pomoże ci znaleźć wymarzone buty lub torebkę

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Innowacyjna usługa w CCC – inteligentna wyszukiwarka obrazem pomoże ci znaleźć wymarzone buty lub torebkę
GARDEROBATOP STYLIZACJE

To doskonała informacja, dla osób, które czerpią inspiracje modowe z różnych źródeł – mediów społecznościowych, magazynów itp. CCC umożliwi wyszukanie produktów na podstawie zdjęcia.

Wprowadzona funkcjonalność ma ułatwić klientom robienie zakupów online. Usługa Visual Search dostępna wcześniej na iOS, teraz została rozszerzona również na inne kanały komunikacji – platformę Android, sklep internetowy ccc.eu oraz Messenger. 

Dzisiaj rządzi obraz i zamiast słów-kluczy, filtrów itp. często łatwiej jest po prostu dodać zdjęcie danego produktu, by znaleźć podobne modele oferowane przez CCC – podkreśla Michał Pachnik, Head of Ecommerce Campaigns & Mobile APP w CCC.

Wystarczy, że zrobisz dowolne zdjęcie obuwia lub torebki i za pomocą wyszukiwarki obrazu zobaczysz najbardziej podobne produkty dostępne w ofercie CCC. Zastosowany w niej algorytm potrafi zidentyfikować charakterystyczne cechy konkretnego produktu, a następnie wyszukać podobne z asortymentu sklepu. W dodatku jest w stanie rozpoznać i wyodrębnić wszystkie produkty ze zdjęcia i znaleźć zbliżone modele oferowane przez CCC.

W pierwszej kolejności z rozwiązania w sklepie internetowym ccc.eu będą mogli skorzystać użytkownicy w Polsce oraz na Węgrzech.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*