Festiwal Filmowy w Cannes trwa. Oto najciekawsze stylizacje gwiazd!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Festiwal Filmowy w Cannes trwa. Oto najciekawsze stylizacje gwiazd!
MODA I URODATOP STYLIZACJE

Czerwony, francuski dywan to jedno z niewielu miejsc, gdy pierwszy raz od kilkunastu miesięcy można oglądać gwiazdy z całego świata w wyjątkowych kreacjach.

Tilda Swinton

Aktorka pojawiła się na Lazurowym Wybrzeżu w ramach promocji filmu Wesa Andersona „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”, w którym zagrała jedną z głównych ról. Na festiwal wybrała się w jaskrawej stylizacji autorstwa Haidera Ackermanna, składającej się z różowego żakietu i pomarańczowej spódnicy.

Bella Hadid

Supermodelka, która pojawiła się na otwarciu festiwalu, postawiła na suknię vintage z kolekcji Jean Paul Gautiera z 2002 roku, czyli białą suknie z długim czarnym trenem. Niepowtarzalna kreacja wyróżniała się nie tylko objętością, ale także brakiem błyszczących ozdób, które w tym roku na czerwonym dywanie w Cannes pojawiały się niemal obowiązkowo.

Andie MacDowell

Ostatnią kreacją wymagającą wyróżnienia jest suknia z domu mody Prada, którą założyła na siebie Andie MacDowell. To, co dopełniało całość stylizacji to niezwykłą fryzura aktorki. Jej szara burza loków podkreślała szaro-zielony odcień koloru sukni i dodawała całości kobiecej naturalności i dostojności.

Zdjęcie główne: Lionel Hahn/Getty Images Entertainment/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*