Ekologiczne opakowania dla gastronomii. Zmień podejście i prowadź biznes EKO!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Ekologiczne opakowania dla gastronomii. Zmień podejście i prowadź biznes EKO!
INNE

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Dbajmy razem o środowisko. W wielu miejscach pojawiają się podobne hasła. Ekologia jest tematem przewodnim ostatnich lat. Powstają liczne programy z dofinansowaniem m.in. do wymiany pieców, ocieplenia domu czy oszczędności. Społeczeństwo namawiane jest do segregacji śmieci i niezanieczyszczania planety. Do produkcji opakowań używane są coraz częściej unikatowe i naturalne materiały, które mają zastąpić plastikowe odpowiedniki. I właśnie na tym ostatnich skupimy swoją uwagę. Za dużą część plastikowych opakowań, kubków, słomek czy reklamówek odpowiada branża gastronomiczna. Firma SlowPack chce to zmienić, dlatego lokalom gastronomicznym proponuje przyjazne środowisku produkty. Jakie?

Opakowania na wynos bez plastiku. Poznaj w 100% biodegradowalne i bezpieczne dla zdrowia pudełka

Świadomość ekologiczna wśród społeczeństwa i przedsiębiorców rośnie. Widzimy pozytywne zmiany, które zostają krok po kroku wprowadzane do pubów, restauracji, food trucków czy pozostałych lokali gastronomicznych. Opakowania gastronomiczne na wynos mogą być przyjazne naturze i nie zaśmiecać naszej planety. Sprostają bez problemu swoim zadaniu, aby dostarczyć posiłek klientowi w nienaruszonym stanie, a co za tym idzie, z utrzymaną temperaturą.

Naturalne pojemniki powstają z naturalnych wyrobów m.in. trzciny cukrowej, papieru, mączki kukurydzianej, które to surowce są w pełni biodegradowalne nawet w przydomowym kompostowniku. Eko opakowania dostosowane są do każdego rodzaju posiłku i zapewniają świetne właściwości termiczne. 

Eko pojemniki to nie wszystko. Co jeszcze znajdziesz w ofercie sklepu SlowPack?

Firma SlowPack dąży do tego, aby pomóc zminimalizować występowanie szkód w środowisku naturalnym, których konsekwencje już są odczuwalne dla planety. Oferta skierowana jest głównie do właścicieli restauracji, ale również i w domu możemy korzystać z eko produktów np. przy parapetówce lub rodzinnej kolacji. Z pewnością swoje rolę mogą odegrać słomki ekologiczne, z których sączenie ulubionych drinków stanie się przyjemnością lub sztućce drewniane będące idealnym dodatkiem do grilla w ogrodzie. Kupując każdy z tych artykułów wspierasz ograniczenie powstawania kolejnych ton wysypisk z plastikowymi produktami, których już teraz jest mnóstwo w rzekach, jeziorach, morzach, a nawet na ulicy. 

Zadbaj o środowisko naturalne już teraz. Zmień swoje nawyki i propaguj razem z nami postawę proekologiczną. Poznaj pełną ofertę sklepu SlowPack z artykułami dla gastronomii i swojego domu. I pamiętaj – Środowisko ponad wszystko!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*