Nauka języka angielskiego to klucz do sukcesu!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Nauka języka angielskiego to klucz do sukcesu!

Jo Szczepanska/unsplash.com

ZAINTERESOWANIA

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Niezależnie od tego jaką dziedzinę życia weźmiemy pod uwagę, szybko przekonamy się, że angielski to język, który może okazać się niezwykle przydatny w wielu obszarach. Stanowi on podstawowe narzędzie komunikacji ludzi różnych narodowości i pozwala na budowanie wartościowych relacji zarówno w życiu prywatnym i zawodowym.

W sferze zawodowej, angielski jest jednym z podstawowych wymagań pracodawców, szczególnie tych reprezentujących korporacje globalne, gdzie stanowi on język komunikacji biznesowej. Osoby posługujące się biegle angielskim mają większe szanse na zdobycie pracy w międzynarodowym środowisku oraz uzyskanie awansu. Biegła znajomość tego języka jest niezmiernie istotna zarówno w zakresie komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Firmy, które dynamicznie się rozwijają i wchodzą na zagraniczne rynki nie ustępują w działaniach mających na celu podniesienie kompetencji językowych pracowników. Obecnie, dużym zainteresowaniem przedsiębiorców z różnych branż cieszą się szkolenia organizowane przez szkoły językowe. Angielski dla firm online umożliwia komfortową naukę, gdyż nie wymaga fizycznej obecności kursantów w określonym miejscu. Współczesne platformy zapewniają sprawne działanie, realizację angażujących zajęć oraz śledzenie postępów. Dzięki temu szkolenia zdalne są dziś tak samo skuteczne jak te realizowane stacjonarnie.

Czy angielski dla firm online jest dla każdego?

Każda firma, która poszukuje sposobu na zmotywowanie oraz właściwe przygotowanie pracowników do pracy na zagranicznych rynkach może skorzystać z tego rozwiązania. Angielski dla firm online to kurs, który może być realizowany o dowolnej porze, tak aby nie zaburzał dynamicznego trybu życia pracowników i pozwalał na zdobywanie wiedzy w dogodnym miejscu i czasie.

Niezależnie od tego czy w Twoim zespole są osoby o wyróżniającej się znajomości angielskiego czy większość z nich reprezentuje podobny poziom, z pewnością dobierzesz optymalne sposoby nauki dla Twojego personelu. Dostępne są zarówno zajęcia grupowe, które zacieśniają współpracę między poszczególnymi pracownikami, jak i zajęcia indywidualne przeznaczone dla osób chcących zmaksymalizować efekty nauki.

Zajęcia w nowoczesnych szkołach językowych takich jak Advantis bazują m.in. na multimediach, interesujących źródłach oraz ćwiczenia mowy. Z uwagi na to, że część lekcji jest prowadzona przez native speakerów odgrywanie realnych scen biznesowych, negocjacji z Klientami czy small-talków nie stanowi żadnego kłopotu. Lektorzy nie posługują się językiem polskim skłaniając kursantów do przełamywania barier komunikacyjnych i przeprowadzania konwersacji w języku obcym.

Sprawdź jak uczą się inni!

Szerokie spektrum case studies opisanych przez Szkołę Językową Advantis pozwala sprawdzić, jak efektywny może okazać się kurs w firmach o zróżnicowanych potrzebach. Angielski dla firm online może zostać dostosowany do specyficznych potrzeb danego przedsiębiorstwa, co przekłada się na osiąganie realnych kompetencji językowych przez pracowników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*