Na co zwrócić uwagę na etykietach wegetariańskich produktów?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Na co zwrócić uwagę na etykietach wegetariańskich produktów?
RODZINAROZWÓJSPORT I ZDROWIE

Dietetyczka Katarzyna Gołąbek podczas bezpłatnej transmisji live opowie o tym, dlaczego warto sprawdzać skład kupowanych produktów i jakie ulepszacze stosują producenci by poprawić naturalny smak jedzenia?

Spotkanie rozpocznie się w piątek 15.01 o godzinie 10:00 i potrwa około 30 minut. Transmisja odbędzie się na Facebookowym profilu organizacji Smile2heal. Prowadząca relacje Katarzyna Gołąbek zajmuje się dietetyką i specjalizuje się w dietach dziecięcych. Współpracuje z organizacją Smile2heal prowadząc warsztaty i szkolenia dotyczące między innymi zmiany nawyków żywieniowych i przejścia na dietę wegetariańską. Podczas piątkowego spotkania będzie można dowiedzieć się więcej na temat składu produktów wegetariańskich, metod rozczytywania informacji na etykietach oraz konserwantów znajdujących się w wegetariańskich przetworach.

Smile2heal

Inicjatywa Smile2heal polega na tworzeniu specjalistycznych warsztatów mających rozwijać wiedzę i świadomość rodziców na temat nawyków żywieniowych i psychologii rozwoju ich dzieci. Organizowane kursy dobywają się odpłatnie, a za ich przeprowadzenie odpowiedzialni są profesjonalni lekarze, psycholodzy, dietetycy i fizjoterapeuci. Kompleksowe szkolenia pomagają nie tylko zmienić dietę dziecka, ale także zrozumieć liczne choroby i dolegliwości, np. chorobę Hashimoto.

Fot. Gustavo Fring/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*