Idealna fryzura na lato – najlepsze pomysły

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Idealna fryzura na lato – najlepsze pomysły
FRYZURYMODA I URODA

Nowa pora roku to idealny czas na zmianę wyglądu i udoskonalenie fryzury. Poznaj tegoroczne trendy!

Pixie cut

Lato to świetna pora na obcięcie włosów i noszenie krótkiej fryzury. Jednym z popularniejszych nurtów w tym sezonie jest pixie. Stylizacja z lat 60. opiera się na cieniowani włosów, wygoleniu boków oraz tyłu i pozostawieniu dłuższego przodu często w formie grzywki. Fryzura pasuje do każdego kształtu twarzy i odmładza każdą kobietę dodając jej zadziornego wyglądu.

Shaggy hair

Łatwa w utrzymaniu i efektowna fryzura, która największa popularność uzyskała w latach 70., gdy nosiły ją takie gwiazdy jak Mia Farrow czy Jane Fonda. Obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych właścicielek shaggy hair jest Miley Cyrus. Długość włosów dobierana jest do proporcji twarzy, a kształt fryzury nadaje mocne cieniowanie oraz delikatna grzywka.

Różowy blond

Oprócz modnych cięć w sezonie letnim 2021 będzie także popularny konkretny kolor włosów. Jako największy trend tegorocznych stylizacji przewidywany jest opalizujący na ciepłe kolory blond. Odcień jasnych włosów ma delikatniej wpadać w barwy różowe, fioletowe lub truskawkowe. Kolor dedykowany jest w szczególności kobietom o jasnej cerze, bez czerwonych przebarwień.

Fot. Marina Piano/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*