Fundacja Gerlsy i Mohito łączą siły na rzecz kobiet

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Fundacja Gerlsy i Mohito łączą siły na rzecz kobiet
ROZWÓJ

Wspólna inicjatywa popularnej marki odzieżowej oraz fundacji ma wspierać rozwój kobiet, które są otwarte na zmiany w swoim życiu.

Założycielkami Fundacji Gersy są aktorki filmowe i teatralne Magdalena Lamparska i Olga Bołądź oraz change managerka, trenerka i coach – Jowita Radzińska. Tym razem wspólnie z Mohito postanowiły zorganizować cykl bezpłatnych warsztatów skierowanych do kobiet we współpracy z ekspertkami z takich obszarów, jak psychologia, kultura czy biznes. Seria będzie obejmowała zagadnienia związane ze wzmacnianiem pewności siebie, autoprezentacją, kreowaniem wizerunku, jak i radzeniu sobie ze stresem. Jak podkreślają same założycielki fundacji:

Fundamentem naszych inicjatyw jest solidarność kobiet i siła grupowości. Tworzymy przestrzeń, w której kobiety będą mogły mówić własnym głosem.

Pierwszy odcinek jest już dostępny w sieci, kolejne będą publikowane co miesiąc na kanałach YouTube Mohito oraz Fundacji Gerlsy. W ramach wspólnych działań powstała również limitowana kolekcja T-shirtów. Zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na cele statutowe fundacji i jej kolejne działania związane z budowaniem społeczności kobiet.

MOHITO × Fundacja Gerlsy | Czy PEWNOŚĆ SIEBIE można wybrać? | odc. 1 warsztatów

Fot. Aldona Karczmarczyk/materiały prasowe Mohito

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*