ZAINTERESOWANIA

Weź udział w internetowej premierze najnowszej książki o Ewie Wachowicz!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ramach cyklu #premieraonline Empik organizuje serie rozmów z pisarzami, których najnowsze pozycje mają swoją premierę w trudnych czasach pandemii. Dzisiaj o godzinie 18.00 odbędzie się rozmowa z Ewą Wachowicz i Markiem Bartosikiem.

“Wszystkie korony Ewy Wachowicz” to pierwsza biografia najbardziej znanej miss Polonia w Polsce. Książka opowie o modelce, dziennikarce, kucharce i osobowości medialnej z dotąd nieznanej perspektywy. Podczas rozmowy z dziennikarzem i redaktorem “Dziennika Polskiego” Markiem Bartosikiem Ewa Wachowicz otworzyła się i po raz pierwszy publicznie opowiedziała o swoim życiu. Spotkanie on-line dotyczące książki poprowadzi Justyna Dżbik. W trakcie rozmowy internauci będą mogli zadawać pytana. Transmisja rozmowy odbędzie się na profilu Facebookowym księgarni Empik.

Kim jest Ewa Wachowicz?

Równie znana z kariery modelki, prowadzącej programy kulinarne i zaangażowania w życie polityczne. Popularność zyskała w 1992 roku, gdy wygrała tytuł Miss Polonia. Rok później została rzeczniczką prasową w rządzie Waldemara Pawlaka. Kariera Ewy Wachowicz nabrała tempa, gdy rozpoczęła prace w mediach. Zajęła się produkcją programów kulinarnych i po kilku latach rozpoczęła własny format “Ewa gotuje”. O swoim nieprzewidywalnym życiorysie, związkach z mafią, pracy w telewizji i najtrudniejszych momentach życia opowiada w biografii “Wszystkie korony Ewy Wachowicz”.

Fot. Pexels

Joanna Nowak

Miłośniczka polskiej literatury współczesnej, fanka siatkówki i pasjonatka historii prasy sportowej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska, a niebawem uzyska tytuł magisterski z dziennikarstwa sportowego.
Joanna Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *