ZAINTERESOWANIA

Walentynkowy spektakl od Teatru Muzycznego w Toruniu

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Komediowy monodram to propozycja na spędzenie wieczoru 14 lutego. W roli głównej wystąpi wybitna polska aktorka.

Z okazji Święta Zakochanych Teatr Muzyczny w Toruniu postanowił udostępnić specjalne nagranie jednego ze swoich kultowych spektakli. Wideo powstało specjalnie z okazji zbliżających się walentynek, na domowych deskach teatru. Komedia “Mój boski rozwód” pojawi się na kanale teatru na YouTube 14 lutego o godzinie 19:00 i będzie bezpłatnie dostępny przez 24 godziny. W roli głównej monodramu wystąpi znana z “Misia” czy “Pierwszej miłości” Krystyna Podleska.

Fabuła spektaklu

“Mój boski rozwód” to dowcipna opowieść o Angeli, która przepełniona uczuciem samotności próbuje odnaleźć szczęście i sens życia. Bohaterka wychowana przez nieczułą matkę została porzucona przez męża, dla młodszej kochanki, zapomniana przez ukochaną córkę, która skupiła się na narzeczonym. Fabuła spektaklu porusza wątki relacji damsko męskich, kwestii wychowania dzieci, seksu, miłości, zdrady czy radości z życia w humorystyczny sposób.

Fot. Monica Silvestre/Pexels

Joanna Nowak

Miłośniczka polskiej literatury współczesnej, fanka siatkówki i pasjonatka historii prasy sportowej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska, a niebawem uzyska tytuł magisterski z dziennikarstwa sportowego.
Joanna Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *