ZAINTERESOWANIA

The best of Anna Jurksztowicz – wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Recital polskiej gwiazdy odbędzie się już 30 maja.

Anna Jurksztowicz w niedzielny wieczór zaprezentuje się na scenie Legnickiego Centrum Kultury, a towarzyszyć jej będzie Krzysztof Napiórkowski – kompozytor, pianista, autor tekstów oraz producent muzyczny. Transmisja koncertu zostanie udostępniona także na kanale YouTube organizatora o godz. 19.00. To okazja, aby posłuchać największych przebojów wokalistki, w tym również tych znanych z popularnych filmów oraz seriali. Artystka zaśpiewa także utwory ze swojej najnowszej płyty “Jestem taka sama”.

Ponad 35 lat na scenie

W ubiegłym roku artystka obchodziła jubileusz 35-lecia pracy artystycznej. W czasie swojej kariery muzycznej nagrała wiele utworów do popularnych filmów oraz seriali telewizyjnych, takich jak „Matki, żony i kochanki”, „Na dobre i na złe”, “Ranczo” czy ”W pustyni i w puszczy”. Na jej jubileuszowej najnowszej płycie “Jestem taka sama” znalazło się 14 unikalnych utworów skomponowanych przez Krzysztofa Napiórkowskiego oraz Krzesimira Dębskiego. Album promował utwór o tym samym tytule:

Anna Jurksztowicz – Jestem taka sama

Fot. materiały organizatora

Weronika Misiuk

Swoją przygodę z mediami zaczęła na studiach, a z czasem pasja stała się również jej sposobem na życie. Autorka licznych artykułów z zakresu m.in. zdrowego stylu życia, urody i odżywiania. Prywatnie interesuje się muzyką i regularnie śledzi nowinki ze świata kultury i sztuki.
Weronika Misiuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *