ZAINTERESOWANIA

Szukasz pomysłu na udane popołudnie? Nowy film z Judem Law wchodzi na ekrany kin już w październiku!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesień to idealny czas na filmy. W domowym zaciszu pod kocem z herbatą lub w kinie na dużym ekranie. Od 9 października do polskich widzów trafi nowy dramat rodzinny “Gniazdo”, film na który z pewnością warto się wybrać!

W najnowszej produkcji Seana Durkina, nagrodzonego za film “Martha Marcy May Marlene”, w rolach głównych występują Jude Law i Carrie Coon. Aktorka znana z świetnych ról w takich filmach jak: “Zaginiona dziewczyna”, “Czwarta władza” i wybitny Jude Law, ktory na swoim koncie ma role w m.in.: “Sherlock Holmes”, “Nowy papież” czy “Wróg u bram” to gwarancja kunsztu dramatycznej gry aktorskiej. “Gniazdo” zostało także docenione przez międzynarodowych krytyków i zdobyło Nagrodę Specjalną na Deauville American Film Festival. Jak podkreślają krytycy filmowi na sukces “Gniazda” składa się nie tylko wyjątkowa chemia między głównymi postaciami, ale także ponadczasowość przedstawionej historii małżeńskiej.

Czy idealne małżeństwo to fikcja?

“Gniazdo” to opowieść o małżeństwie ambitnego, wyniosłego, bezczelnego i aroganckiego Roryego z uległą Allison. Gdy rodzina decyduje się przeprowadzić do Londynu, spełniając ambicje Roryego rozpoczyna się spirala kłamstw, podstępów i kłótni. Na pozór idealne małżeństwo przeżywa kryzys, a małżonkowie stają się dla siebie wrogami. Bohaterowie będą musieli się zmierzyć nie tylko z własnymi oczekiwaniami wobec życia, ale przed wszystkim z uczuciem, które kiedyś połączyło ich losy.

Zdjęcie główne: Gage Skidmore / CC BY-SA

Joanna Nowak

Miłośniczka polskiej literatury współczesnej, fanka siatkówki i pasjonatka historii prasy sportowej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska, a niebawem uzyska tytuł magisterski z dziennikarstwa sportowego.
Joanna Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *