ZAINTERESOWANIA

Przejdź się na wirtualny spacer po stolicy Gruzji!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizacja Przewodnicy bez granic zaprasza na wyjątkowe wydarzenie.

Wycieczka w formule on-line to pomysł członków organizacji na wsparcie polskich przewodników pracujących na co dzień za granicą. W związku z rozwijającą się sytuacją pandemiczną wszystkie wycieczki zostały wstrzymane, a przewodnicy pozostali bez pracy. Dzięki organizacji mają szansę na minimalny zarobek i powrót do swojego ulubionego zajęcia. Wirtualny spacer po Tbilisi potrwa około godziny, a koszt dostępu do transmisji wynosi jedynie 4,99 złotych. Jeśli warunki pogodowe pozwolą na swobodne przeprowadzenie spaceru to wycieczka rozpocznie się 28 marca o godzinie 11:00. Wycieczka będzie obejmowała zwiedzanie najważniejszych miejsc w stolicy Gruzji, spacer po zabytkowej starówce oraz liczne historie związane z miastem.

Polska przewodniczka

Wydarzenie odbędzie się w całości w języku polskim, a jego prowadzącą będzie Anna Sabouri. Przewodniczka mieszka w Gruzji od 9 lat i współprowadzi agencję turystyczną Caucasian Dream. Firma zajmuje się organizacją wycieczek na Kaukaz, między innymi do Gruzji, Azerbejdżanu czy Armenii. Przewodniczka Ania jest częścią tego projektu, a ostatnio współprowadziła organizowany przez Przewodników bez granic tydzień gruziński. Tym razem będzie okazja, by na żywo obejrzeć wyjątkowe uliczki Tbilisi i posłuchać o gruzińskich tradycjach.

Fot. Rudolf Kirchner/Pexels

Joanna Nowak

Miłośniczka polskiej literatury współczesnej, fanka siatkówki i pasjonatka historii prasy sportowej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska, a niebawem uzyska tytuł magisterski z dziennikarstwa sportowego.
Joanna Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *