ZAINTERESOWANIA

Ponadczasowe hity w nowej odsłonie. Zobacz graficzne rekonstrukcje znanych produkcji!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Powstały niedawno kanał na platformie “You Tube” odnawia teledyski z dawnych lat i dodaje im nowego wymiaru.

Profil Niezapomniane Melodie nie zebrał jeszcze licznego grona odbiorców, ale może pochwalić się wzrastającym zainteresowaniem. Kanał działa od marca tego roku i udostępnił już kilka odnowionych filmów. Pierwszą opublikowaną produkcją była unowocześniona wersja nagrania Eugeniusza Bodo i piosenki “Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Utwór pochodzi z filmu “Piętro wyżej” z 1937 roku.

Internetowy twórca zdecydował się także udoskonalenie czołówki jednego z najpopularniejszych polskich seriali “Czterej Pancerni i pies”. Wielbiciele produkcji będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć swoich ulubionych bohaterów w kolorze.

Ostatnią produkcją, jaka udostępniono na kanale Niezapomniane Melodie jest duet do piosenki “Chcesz to mnie bierz” wykonany przez Mirę Zimińską oraz Adolfa Dymsza. Piosenka powstała w ramach filmu “Każdemu wolno kochać” z 1933 roku.

Fot. Burst/Pexels

Joanna Nowak

Miłośniczka polskiej literatury współczesnej, fanka siatkówki i pasjonatka historii prasy sportowej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska, a niebawem uzyska tytuł magisterski z dziennikarstwa sportowego.
Joanna Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *