ZAINTERESOWANIA

Netflix zapowiada premiery polskich produkcji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na liście znalazły się oryginalne seriale i filmy, które powstaną na specjalne zamówienie platformy sreamingowej.

“Rojst’97”

Druga część polskiego serialu kryminalnego z Dawidem Ogrodnikiem i Andrzejem Sewerynem ma pojawić się na platformie jeszcze w tym roku. Nowy sezon rozgrywa się w 1997 roku, w czasie “powodzi stulecia” i będzie dotyczyć tajemniczego odkrycia zwłok nastoletniego chłopca. Do obsady produkcji dołączyli między innymi Łukasz Simlat oraz Magdalena Różczka.

“Prime Time”

Dramat psychologiczny w reżyserii Jakuba Piątka został zaprezentowany na ubiegłorocznym Festiwalu Filmowym Sundance i został pozytywie oceniony przez międzynarodowych krytyków. Fabuła filmu opowiada o porwaniu w studiu telewizyjnym. W rolach głównych występują znany z “Bożego Ciała” Bartosz Bielenia, Magdalena Popławska, Andrzej Kłak oraz Małgorzata Hajewska-Krzysztofik. Premierę filmu zaplanowano na 14 kwietnia.

Pełna lista ogłoszonych premier

Netflix zapowiedział także powstanie drugiej części animacji “Kajko i Kokosz” oraz sequelu horroru “W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Dodatkowo na platformie pojawią się długo wyczekiwane produkcje, takie jak “Sexify”, serial dla młodzieży “Otwórz oczy” czy wyreżyserowany przez Kasię Adamik i Olgę Chajdas serial fantasy “Axis Mundi”.

Fot. Anastasia Shuraeva/Pexels

Joanna Nowak

Miłośniczka polskiej literatury współczesnej, fanka siatkówki i pasjonatka historii prasy sportowej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska, a niebawem uzyska tytuł magisterski z dziennikarstwa sportowego.
Joanna Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *