ZAINTERESOWANIA

Koncert Kasi Nosowskiej on-line

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na scenie białołęckiego ośrodka kultury wystąpi jedna z największych gwiazd polskiej muzyki współczesnej.

Kulturalna Masówka w Białołęckim Ośrodku Kultury to cykl wydarzeń, podczas których na scenę zapraszani są najwybitniejsi artyści polskiej estrady. W ramach akcji wystąpili już Kayah i Tomasz Organek. Trzeci koncert odbędzie się w sobotę 13 lutego o godzinie 19:00. Gościem specjalnym będzie Katarzyna Nosowska, autorka tekstów, wokalistka oraz pisarka. Wydarzenie będzie bezpłatnie transmitowanie na Facebooku ośrodka lub na kanale instytucji na platformie YouTube.

Kayax – Nosowska – Ja pas! (Offical Video)

Pisarska działalność Kasi Nosowskiej

Od niedawna poza działalnością muzyczyną artystka pisze również książki. Pierwsza z nich ukazała się w 201 roku i zyskała ogromną popularność na rynku czytelniczym. “A ja żem jej powiedziała” to opowieść o wpływie portali społecznościowych na codzienne życie. Najnowsza powieść miała swoją premierę jesienią ubiegłego roku i szybko znalazła się na listach krajowych bestsellerów. “Powrót z Bambuko” został nominowany do nagród Bestsellery Empiku 2020 w kategorii Literatura Piękna.

Fot. Adam Jagielak/Gallo Images /Getty Images

Joanna Nowak

Miłośniczka polskiej literatury współczesnej, fanka siatkówki i pasjonatka historii prasy sportowej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska, a niebawem uzyska tytuł magisterski z dziennikarstwa sportowego.
Joanna Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *