ZAINTERESOWANIA

Gwen Stefani i Blake Shelton już po ślubie. Piosenkarka opublikowała zdjęcia

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Kevin Mazur/Getty Images Entertainment/Getty Images

Ślub amerykańskiej artystki i wokalisty country odbył się w weekend. Na Instagramie piosenkarki pojawiły się zdjęcia z uroczystości.

Między muzykami zaiskrzyło w 2014 roku podczas nagrań do słynnego telewizyjnego show “The Voice”, w których zasiadali jako jurorzy. Oboje mieli wtedy za sobą nieudane małżeństwa. Gwen Stefani postanowiła rozstać się z muzykiem Gavinem Rossdalem, z kolei Shelton był świeżo po rozwodzie ze swoją żoną Mirandą Lambert. Ostatecznie para powiedziała sobie “tak” po niemal siedmiu latach związku. Ślub odbył się w stanie Oklahoma z udziałem najbliższych osób na terenie rancza wokalisty w specjalnie zaprojektowanej na tę okoliczność kaplicy.

Ślub z akcentem country

W tym wyjątkowym dniu artystka założyła dwie unikalne kreacje projektu Very Wang. Jej głowę zdobił długi welon z wyszytymi na nim imionami pary oraz imionami dzieci piosenkarki. Tym, co jednak najbardziej zwracało uwagę były buty wokalistki. Białe kowbojki na wysokim obcasie idealnie wpasowały się w klimat wesela na malowniczym ranczu.

Fot. Kevin Mazur/Getty Images Entertainment/Getty Images

Weronika Misiuk

Swoją przygodę z mediami zaczęła na studiach, a z czasem pasja stała się również jej sposobem na życie. Autorka licznych artykułów z zakresu m.in. zdrowego stylu życia, urody i odżywiania. Prywatnie interesuje się muzyką i regularnie śledzi nowinki ze świata kultury i sztuki.
Weronika Misiuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *