O portalu

Każda kobieta doskonale wie, czego potrzeba jej do samospełnienia. Potrafi zadbać o siebie oraz najbliższych, a w wolnych chwilach rozwija swoje pasje. Emanuje urokiem i nabytą z wiekiem pewnością siebie.

Portal to doskonały przewodnik dla nowoczesnych gospodyń, które biorą los we własne ręce i nie zamierzają pozostawiać niczego przypadkowi. Znajdziesz tu nie tylko inspiracje modowe, życiowe porady czy ciekawe przepisy, ale także wskazówki dotyczące zarządzania domowym budżetem oraz sprawdzone sposoby na relaks.

Na twojmoment.pl nie zaglądamy w metrykę, nie pytamy o poglądy ani sprawy zawodowe. Dla nas wszystkie kobiety są wyjątkowe!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

 

Zespół

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Historyk i ekonomista, kończy doktorat. Zajął się copywritingiem, bo ceni sobie niezależność, kreatywną pracę i jest ciekawy świata. Pisze teksty dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej dotyczące biznesu i kultury, ale też życia codziennego. W wolnych chwilach pasjonat ekologicznych rozwiązań, zwierząt i prac w ogrodzie.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia podróże, koty, a także życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej i pasjonatka żeglarstwa.

Zobacz wpisy autora

Justyna Jarmułowicz

Tłumaczka języka rosyjskiego i francuskiego, nieprzerwanie rozwijająca swoje umiejętności językowe i translatorskie. Niespokojny duch, który nie może usiedzieć na miejscu. Chętnie dzieli się doświadczeniem życia w Moskwie i Paryżu. Poza przekładem i pisaniem tekstów, zgłębia tematy
psychologiczne, obmyśla sposoby na zdrowy styl życia i układa zdrowe jadłospisy.

Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Miłośniczka polskiej literatury współczesnej, fanka siatkówki i pasjonatka historii prasy sportowej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska, a niebawem uzyska tytuł magisterski z dziennikarstwa sportowego.

Zobacz wpisy autora

Natalia Korzeniowska

Introwertyk walczący ze swoją naturą. Głodna wiedzy, i choć akurat wiedza kulinarna nadal pozostaje dla niej zagadką, stale poszukuje nowych wyzwań. Moda i uroda to coś czym interesuje się każdego dnia coraz bardziej.

Zobacz wpisy autora