TOP STYLIZACJE

Oscary 2021. Najpiękniejsze kreacje gwiazd

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
LOS ANGELES, CALIFORNIA – APRIL 25: Carey Mulligan attends the 93rd Annual Academy Awards at Union Station on April 25, 2021 in Los Angeles, California. (Photo by Chris Pizzello-Pool/Getty Images)

93. gala Oscarowa przeszła do historii, ale niektóre kreacje gwiazd z czerwonego dywanu z pewnością zostaną w pamięci na dłużej. Kto tym razem błyszczał najbardziej?

W nocy z 25 na 26 kwietnia ogłoszono laureatów nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Najważniejszą nagrodę w kategorii “Najlepszy film” zdobył obraz “Nomadland”. Statuetki otrzymały również jego reżyserka Chloé Zhao oraz grająca w nim główną rolę Frances McDormand, która została okrzyknięta najlepszą aktorką pierwszoplanową. Drugiego Oscara w swoim życiu odebrał natomiast Anthony Hopkins za główną rolę w filmie “Ojciec”. Tegoroczna gala miała charakter stacjonarny, ale ze względu na pandemię odbyła się bez udziału publiczności, a liczba biorących w niej osób została bardzo okrojona. Mimo to na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć największe gwiazdy ekranu w kreacjach od znakomitych domów mody. Która z nich wypadła Waszym zdaniem najlepiej?

Zendaya

Młoda aktorka zaprezentowała się w pięknej, żółtej i zwiewnej sukni z domu mody Valentino. Uwagę przyciągał efektowny naszyjnik gwiazdy, który jest warty ponad 6 mln dolarów.

Fot. Matt Petit/ Getty Images Entertainment/Getty Images

Margot Robbie

Amerykańska gwiazda, będąca producentką filmu “Obiecująca młoda kobieta”, który w tym roku otrzymał aż 5 nominacji do Oscara, pojawiła się na czerwonym dywanie w delikatnej, kwiecistej sukience od Chanel. Aktora postawiła również na nową fryzurę. Trzeba przyznać, że w modnej ostatnio grzywce prezentuje się znakomicie.

Matt Petit/Getty Images Entertainment/Getty Images

Halle Berry

Nieco odświeżony wizerunek postanowiła zaprezentować również popularna aktorka Halle Berry. Chociaż suknia projektu Dolce & Gabbana zrobiła ogromne wrażenie to niestety nowa fryzura gwiazdy spotkała się ze skrajnymi opiniami internautów, którzy uważają, że takie cięcie nie pasuje do jej rysów twarzy. A Wam jak się podoba w takiej odsłonie?

Chris Pizzello-Pool/Getty Images Entertainment/Getty Images

Carey Mulligan

Podczas tegorocznej gali oscarowej gwiazda nominowana w kat. najlepsza aktorka pierwszoplanowa za rolę w filmie “Obiecująca. Młoda. Kobieta” błyszczała i to dosłownie w złotej, spektakularnej sukni Valentino. Bez wątpienia przejdzie do historii jako jedna z najpiękniejszych kreacji tegorocznej edycji rozdania nagród.

Matt Petit/Getty Images Entertainment/Getty Images

Reese Witherspoon

Aktorka słynie z doskonale dobranych stylizacji. Tym razem również zachwyciła swoich fanów, prezentując się w długiej, czerwonej sukni z domu mody Dior.

Matt Petit/Getty Images Entertainment/Getty Images

Emerald Fennell

Tegoroczna laureatka Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny do filmu “Obiecująca. Młoda. Kobieta” postawiła tym razem na wiosenny, kwiecisty look.

Chris Pizzello-Pool/Getty Images Entertainment/Getty Images

Fot. Chris Pizzello-Pool/Getty Images Entertainment/Getty Images

Weronika Misiuk

Swoją przygodę z mediami zaczęła na studiach, a z czasem pasja stała się również jej sposobem na życie. Autorka licznych artykułów z zakresu m.in. zdrowego stylu życia, urody i odżywiania. Prywatnie interesuje się muzyką i regularnie śledzi nowinki ze świata kultury i sztuki.
Weronika Misiuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *