MODA I URODAPIELĘGNACJA

TOP 3 stylizacje paznokci na lato

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wśród licznych trendów w manicure panujących w tegoroczne wakacje, z pewnością znajdziesz idealny wzór dla siebie!

Pastelowe odcienie w nowym wydaniu

Tegorocznym hitem jest trend, który w zeszłym roku dopiero budował rzesze sowich fanów. Na przezroczystej lub nudziakowej bazie tworzy się niepowtarzalne wzory z pastelowych kolorów. Dzięki temu pozostaje naturalny charakter paznokcia z przykuwającymi uwagę detalami, które są delikatniejsze niż pomalowanie całej płytki paznokcia w pastelowym odcieniu.

Nowoczesny manicure francuski

W tym roku dużym zainteresowaniem cieszy się także zmodyfikowany klasyczny wzór francuskiego manicure’u. Zamiast tradycyjnego białego wypełnienia używa się rozmaitych, wakacyjnych kolorów, które ożywiają całą stylizację i idealnie pasują do słonecznej opalenizny.

Efekt lustra

Połyskujący efekt jest na tyle uniwersalnym rozwiązaniem, że można go połączyć z dowolnym kolorem lakieru, a metaliczny odcień będzie zdobić dłoń niemal tak skutecznie jak biżuteria. Do uzyskania efektu lustra potrzebny jest specjalny piłek, który nakłada się na ostatnią warstwę lakieru lub top (w przypadku paznokci hybrydowych). Efekt lustra sprawdza się przy każdym kształcie paznokci i będzie równie efektowny na jednym, jak i na każdym palcu.

Zdjęcie główne: dina_shuba/Adobe Stock

Joanna Nowak

Miłośniczka polskiej literatury współczesnej, fanka siatkówki i pasjonatka historii prasy sportowej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska, a niebawem uzyska tytuł magisterski z dziennikarstwa sportowego.
Joanna Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *