GARDEROBAMODA I URODA

Nakrycia głowy idealne na wakacje. Zobacz, co noszą gwiazdy!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tegoroczne lato obfituje w nowoczesne nakrycia głowy, które dodają charakteru całej stylizacji i chronią przed światłem słonecznym.

Kasia Tusk

Jedna z topowych polskich blogerek modowych charakteryzuje się dziewczęcym stylem i kobiecą delikatnością. Prostą letnią stylizację uzupełniła zwiewną chustą w neutralnych kolorach, która dodaje całości lekkości i kobiecego charakteru.

Jessica Mercedes Kirschner

Znana ze swojego nietypowego stylu influencerka w nadchodzącym sezonie letnim stawia na wyraziste kolory, nietypowe wzory oraz old schoolowy styl. Fascynacja latami 70. u blogerki narodziła się już kilka miesięcy temu, a w sezonie letnim objawia się fikuśnymi okularami przeciwsłonecznymi oraz kapeluszami chroniącymi przed słońcem.

Kinga Rusin

Interesującą propozycję pokazała na swoim Instagramie także dziennikarka Kinga Rusin. Klasyczną kobiecą stylizację uzupełniła słomianym kapeluszem marki Prada. Jego specyficzny kształt może nie przypaść każdemu do gustu, ale z pewnością zwraca uwagę i wpisuje się w letni klimat.

Zdjęcie główne: riciardus/Pexels

Joanna Nowak

Miłośniczka polskiej literatury współczesnej, fanka siatkówki i pasjonatka historii prasy sportowej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska, a niebawem uzyska tytuł magisterski z dziennikarstwa sportowego.
Joanna Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *