GARDEROBAMODA I URODA

Garderoba kapsułowa podbija rynek

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Moda na minimalizm wkracza z przytupem w świat mody. Garderoba kapsułowa zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników nie tylko na świecie, lecz również w Polsce.

Garderoba kapsułowa – ponadczasowe ubrania na każdą okazję

Podążając za trendami wyznaczanymi przez minimalistyczny styl życia, coraz więcej kobiet decyduje się na znaczną redukcję ilości ubrań w szafie. Taka rewolucja ma sporo plusów – między innymi pozwala na realne oszczędności w domowym budżecie. Kolejny atut jest taki, że już nigdy więcej nie będzie trzeba zastanawiać się nad tym, co na siebie włożyć. Zestaw ubrań powinien być ponadczasowy i uniwersalny, tak by jak najwięcej elementów do siebie pasowało. Jeansy, żakiet, garsonka czy topy w stonowanych kolorach umożliwiają komponowanie nieograniczonej liczby stylizacji, które można urozmaicać modnymi dodatkami!

Kapsułowa garderoba opiera się w 80% o klasykę, a tylko w 20% o najnowsze trendy. Podpowiemy, jak ją zbudować – w…

Geplaatst door TATUUM op Vrijdag 20 maart 2020


 

Stylowo, wygodnie i minimalistycznie

Nic dziwnego, że garderoba kapsułowa podbija rynek. Dobra organizacja własnej szafy pozwala na ograniczenie ilości ubrań do minimum i porządek, który wcześniej był tak trudny do osiągnięcia. Odpowiednio dobierając elementy garderoby, można stworzyć outfit w pełni uniwersalny, a przy tym wygodny i stylowy.

Marta Głogowska-Drzyzga

Nieustannie w ruchu, w każdej wolnej chwili eksploruje okolicę - tę bliższą i dalszą. Wędrówki górskie po beskidzkich i tatrzańskich szlakach, wyprawy rowerowe z sakwami, biegi trailowe, wędrówki długodystansowe to jedynie niewielki wycinek jej życia. Kocha przyrodę i zwierzęta, w codziennym życiu stara się realizować założenia Zero Waste. Najbliższe projekty - Główny Szlak Beskidzki w 10 dni oraz Korona Gór Polski w dwa tygodnie.
Marta Głogowska-Drzyzga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *