KOBIETY Z PASJĄTOP STYLIZACJE

Jennifer Lopez w marynarce od polskiej projektantki

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Magda Butrym to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich projektantek mody, która może się pochwalić licznymi sukcesami zarówno w kraju, jak i za granicą.  Tym razem projektantka ma kolejny powód do dumy.

Światowej sławy gwiazda Jenifer Lopez w jednym ze swoich ostatnich klipów do utworu ,,Lonely” nagranego z kolumbijskim piosenkarzem Malumą, ma na sobie unikalną jasnoróżową marynarkę właśnie projektu Magdy Butrym. Zobaczcie, jak prezentuje się w niej gwiazda w finale teledysku:

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy największe światowe gwiazdy pokazują się w ubraniach zaprojektowanych przez Magdę Butrym. W jej sukienkach zakochały się m.in. Dua Lipa oraz Kendall Jenner.  Także Beyonce w nowym teledysku do utworu “Mood 4 Eva” występuje w butach od polskiej projektantki.

Weronika Misiuk

Swoją przygodę z mediami zaczęła na studiach, a z czasem pasja stała się również jej sposobem na życie. Autorka licznych artykułów z zakresu m.in. zdrowego stylu życia, urody i odżywiania. Prywatnie interesuje się muzyką i regularnie śledzi nowinki ze świata kultury i sztuki.
Weronika Misiuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *